співробітництво

покупцям

Запрошуємо до співробітництва мережевих ритейлерів, дистриб'юторів і роздрібних покупців. Ми прагнемо до створення партнерських відносин з нашими споживачами, виробляємо якісний продукт, постійно розширюємо свій асортимент з урахуванням смаків споживачів, забезпечуємо логістику по всій Україні. Каталог продукції (PDF).

експорт

«АРСЕНАЛ-ПАК» активно розвиває експортний напрямок. Ми пропонуємо нашим іноземним покупцям зі всього світу широкий асортимент сертифікованої кондитерської продукції по доступним цінам, виготовленої з використанням натуральних українських продуктів. Каталог продукції (PDF).

постачальникам

Зацікавлені в системних закупівлях якісної сировини за економічно обгрунтованими цінами у виробників, імпортерів і дистриб'юторів, які забезпечують стабільні поставки та надають повний комплект документів, що підтверджують походження і якість товару. Перелік сировини та продуктів, що закуповуються (PDF).

співробітникам

Запрошуємо на співбесіду спеціалістів з потенційним наступним працевлаштуванням. «Арсенал-Пак» — це згуртований колектив, офіційне працевлаштування, стабільна заробітна плата, можливість навчатися та придбати гарний досвід. Вакансії (PDF).